Jak začít používat TagPicker

Nově jsme pro Vás připravili video, ve kterém se dozvíte všechny podstatné informace o tom, jak s TagPicker pracovat.

 

 

 

1. Registrace účtu

Zaregistrujte svůj web či e-shop skrze registrační formulář, do kterého zadejte své kontaktní údaje a URL adresu domény, kde byste TagPicker chtěli používat. Následně vám na zadaný e-mail přijdou přihlašovací údaje, pomocí nichž se přihlásíte do svého účtu.

2. Uživatelský účet

Přes e-mail a heslo, které jste obdrželi e-mailem, se přihlaste do svého účtu. Po úspěšném přihlášení naleznete ve svém účtu TagPicker kód, který vložíte do svého webu. Jakmile kód vložíte, ověříme jeho správné nasazení. Pokud je vše v pořádku, můžete začít naplno využívat služby TagPicker. 

3. Aplikace TagPicker

 1. Přihlaste se do aplikace TagPicker na adrese app.tagpicker.com pomocí stejného e-mailu a hesla, jakým jste se přihlásili do svého uživatelského účtu. Následně přejděte na své webové stránky, kde chcete TagPicker používat.


   
 2. Na svém webu vyberte libovolný obrázek a skrze „editační tužku“, která se po přihlášení na vašem webu objeví, přejděte do aplikace TagPicker, kde je možné začít editovat obrázek.


   
 3. V aplikaci klikněte na místo v obrázku a z vyhledávacího pole k obrázku přiřaďte požadovaný produkt.


   
 4. Přidávejte další body dle libosti. Jakmile budete hotoví, zkontrolujte výslednou podobu obrázku a publikujte jej na svém webu.


   
 5. Přejděte na svůj web a kochejte se funkcemi TagPickeru.